O nas

Pewna kobieta spoglądała w niebo, zafascynowana widokiem ptaków lecących w kluczu. Był to  cudowny widok, przede wszystkim pełen synchronizacji. Ptaki latają w kluczu, by tracić mniej energii. Zatem współpraca się opłaca, a w grupie nie tylko raźniej, ale i ciekawiej. I nagle wpadła na pomysł założenia bloga, ale nie chciała  prowadzić go samodzielnie, a wspólnie z innymi kobietami. „W grupie siła!” – pomyślała. Zaprosiła więc do współpracy koleżanki i tak powstał blog: A Cup of Lifestyle. Blog pełen kobiecych inspiracji. Blog, który jest mieszanką rożnych elementów życia.

Wspólne pisanie bloga to prawdziwa przygoda. I nie mówimy tu o samym ułożeniu słów, aby do siebie pasowały i aby dobrze się czytało zdania, które stworzyły te słowa, mówimy tu o czymś więcej. O naszej wspólnej przygodzie, o współpracy, o wspólnych sesjach zdjęciowych, o wspólnym spędzaniu czasu, o pragnieniach, o samorealizacji, o chęci podzielenia się z całym światem naszymi przemyśleniami, o chęci dzielenia się tym, o czym warto wspomnieć, co warto polecić, a co wyrzucić do kosza, o błahostkach, które tworzą nasze życie. Wspólne prowadzenie bloga to również nasze fotografie,  które obok słowa  stanowią kluczowe źródło wyrazu. Obok słowa zamieszkują w każdym wpisie, uzupełniając go estetycznie. Zdjęcia na blogu są podobne do tych w albumie, z sentymentem do nich wracamy, czasem z gulą w gardle, czasem ze śmiechem, czasem z przymrożeniem oka, a czasem, aby sobie przypomnieć to, co uleciało nam z pamięci. Blog jest miejscem, gdzie ulotność zamienia się miejscem ze stałością, gdzie utrwalamy to, co w naszej duszy grało i obecnie gra.

Życie kurczy się lub rozszerza w zależności od naszej odwagi” Anais Nin

Ogromnie się cieszymy, że zajrzeliście na naszą stronę i mamy nadzieję, że będziecie z chęcią tutaj gościli, stale odnajdując w zakamarkach bloga coś interesującego dla siebie. Ten blog jest formą naszej samorealizacji i mamy nadzieję, że będzie inspiracją dla Was.

Serdecznie zapraszamy!

WSPÓŁPRACA: acupoflifestyl@onet.pl

– wpis sponsorowany na blogu

– testy i recenzje produktów

– wpis z użyciem produktu w stylizacji,

– organizacja konkursu

– baner reklamowy, posty na kanałach social media

– inne (indywidualne)

Do tej pory współpracowałyśmy z:

TXM – klik

ATOPIS  – klik

DIAGNOSIS – klik

Wydawnictwo Dlaczemu – klik  

TEEKANNE – klik

 

Napisz do nas! acupoflifestyl@onet.pl

 

3 komentarze

 • Jarek 26 września 2017 at 10:52

  Pierwszy raz w życiu widzę taki blog. W grupie siła. ciągle nowe pomysły. Woow gratulacje ruchu i życzę sukcesów.

  Reply
 • Kasia Dudziak 27 września 2017 at 14:29

  No i bardzo fajny sposób 😊 super. W kobietach moc. Bardzo mi się podoba ten blog. Popieram.

  Reply
 • Stały czytelnik 8 grudnia 2017 at 10:47

  Gratulacje. Bardzo fajny blog.

  Reply

Leave a Comment

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial